Turite daugybę finansinių įsipareigojimų, kurie jau kurį laiką labai slegia jūsų pečius ir neleidžia jums atsigauti? Ne kartą praleidote paskolų grąžinimo įmokų mokėjimą? Jūsų finansinė padėtis su kiekviena diena tampa vis blogesnė? Tuomet jums jokiu būdu negalima laukti. Turite imtis veiksmingų priemonių, kurios jums padėtų lengviau atsistoti ant kojų ir stabilizuoti savo asmeninę finansinę padėtį. Žinoma, jei iki šiol nesiėmėte jokių priemonių, turbūt nė nenumanote, ką galėtumėte padaryti, kad jūsų situacija taptų stabilesnė, tačiau viskas nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti. Jums visuomet gali pagelbėti paskolų refinansavimas, kurį teikia įvairūs šiuolaikiniai kreditoriai.

Kreditų refinansavimas

Kuomet automobilio įsigijimui trūkdavo lėšų, vienintelė optimali išeitis būdavo automobilių lizingas, tačiau šiai dienai išeičių yra kur kas daugiau, o viena jų - paskolos automobiliams. Nors pavadinimai skirtingi, tačiau tas pats rezultatas - įsigytas automobilis, kuriam trūksta santaupų, priverčia žmones maišyti šias dvi skirtingas paslaugas.

used car loan

Kiekvienas automobilį turintis žmogus gali papasakoti bent kelias istorijas kuomet automobilis staiga sugendą. Kaip taisyklė tai nutinka pačiu netinkamiausiu metu, kai planuojate kelionę ar “kišenėse švilpauja vėjai”. Laimei pritrūkus pinigų galima nesunkiai gauti paskolą internetu. Net jei jūsų oficialios pajamos yra itin mažos, galima pasinaudoti paskola su automobilio užstatu ir gauti reikiamą sumą. Automobilis net ir nevažiuojantis turi vertę, o jei pasinaudoti paskolomis už automobilius besispecializuojančių įmonių pasiūlymų galima gauti net 10% daugiau nei reali transporto priemonės rinkos vertė. Viena tokių bendrovių yra paskola23 kurioje galima gauti kreditą už automobilį iki 15000 eurų, o maksimalus grąžinimo laikotarpis net 72 (septyniasdešimt du) mėnesiai.

Neseniai Latvijoje buvo apiplėštas vienas bankomatas. Suveikusi signalizacija grynųjų pinigų kupiūras sutepė specialiais žaliais dažais. Taip suteptos kupiūros yra laikomos negaliojančiomis, jos nekeičiamos ir nepriimamoms. Tačiau neatmetama galimybė, kad nusikaltėliai iš Latvijos šiuos pinigus gali bandyti realizuoti Lietuvoje, kur euras dar yra naujovė ir ne visi žmonės turi pakankamai žinių apie jų saugumo ženklus. „Swedbank“ primena, kad gavus žaliais dažais suteptą kupiūrą reikia nedelsiant kreiptis į policiją ir jokiu būdu tokių grynųjų pinigų nepriimti ar nekeisti.

Banko „Swedbank“ operacinės rizikos kontrolė specialistas Mindaugas Montvilas teigia, kad tokią kupiūrą klientas pateikęs bankui turi pateikti informaciją, iš kur ją gavo. Tuomet kupiūra pateikiama ekspertizei. Jei turguje, prekybos centre ar gaunant atsiskaitymą už paslaugas Jums paduodama tokia kupiūra, nepriklausomai nuo Jūsų veiklos pobūdžio, siūloma jos nepriimti ir pasiūlyti ją atnešusiam asmeniui kreiptis į policiją. Jei netyčia gavote tokią kupiūrą ir nepastebėjote to iš karto, kreipkitės į artimiausią policijos komisariatą, gali būti, kad tai bus pažymima kaip daiktinis nusikaltimo įrodymas.

Bankomatuose naudojama apsaugos sistema, kuri reaguoja į įvairaus pobūdžio bandymą pasisavinti bankomate esančius pinigus. Apsauginė dažų sistema suveikia mėginant atverti bankomato seifo duris, sprogdinant jį ar bandant kitais būdais išlaužti ar tiesiog išvežti jį iš vietos. Sistemai nustačius šiuos pasikėsinimo veiksmus banknotai apipurškiami specialiais ryškiais dažais. Šiuos dažus atskirti nuo įprastų dažų ar rašalo nesunku, kadangi tai toks pats rašalas, kuris naudojamas banknotų spausdinime. Sutepti banknotai nenusivalys, o bandant pašalinti dažus kitomis priemonėmis, plaunant banknotus, jie keičia spalvą, pasižeidžia pagrindiniai apsaugos ženklai ir banknotas tampa sugadintas.

 

Atsižvelgiant į bankų patirtį galima teigti, kad tokia saugumo technologija yra viena efektyviausių ir padeda iki minimumo sumažinti nusikaltėlių galimybes pagrobtus grynuosius pinigus realizuoti. Tokį metodą naudoja ne tik euro zonos šalys, bet ir kitų pasaulio valstybių bankai, todėl dažais suteptų banknotų priimti nereikėtų jokioje pasaulio šalyje, nes tai gali būti ženklas, jog Jums bandoma įsiūlyti negaliojantį banknotą.

IT gigantė, geriausiai žinoma kaip paieškos sistema, „Google“ Lietuvoje atveria savo biurą. Šiame biure pradžioje dirbs perkelti darbuotojai, kurie aptarnauja stambius klientus ir parnerius Baltijos šalyse.

Verslo plėtros vadovo Baltijos šalims Vytauto Kubiliaus teigimu, jau kurį laiką „Google“ matė galimybes Baltijos regione didinti resursus darbui su parneriais. Besirinkdami vietą biurui „Google“ atstovai atsižvelgė į daugybę kriterijų ir pasirinko Lietuvą, vildamiesi, jog tai padės dirbti regione efektyviai.