Kiekvienas automobilį turintis žmogus gali papasakoti bent kelias istorijas kuomet automobilis staiga sugendą. Kaip taisyklė tai nutinka pačiu netinkamiausiu metu, kai planuojate kelionę ar “kišenėse švilpauja vėjai”. Laimei pritrūkus pinigų galima nesunkiai gauti paskolą internetu. Net jei jūsų oficialios pajamos yra itin mažos, galima pasinaudoti paskola su automobilio užstatu ir gauti reikiamą sumą. Automobilis net ir nevažiuojantis turi vertę, o jei pasinaudoti paskolomis už automobilius besispecializuojančių įmonių pasiūlymų galima gauti net 10% daugiau nei reali transporto priemonės rinkos vertė. Viena tokių bendrovių yra paskola23 kurioje galima gauti kreditą už automobilį iki 15000 eurų, o maksimalus grąžinimo laikotarpis net 72 (septyniasdešimt du) mėnesiai.

Kaip tai veikia?

Paskola su automobilio užstatu yra suteikiama ganėtinai paprastai. Visų pirma kredito pageidaujantis asmuo privalo kreiptis į bendrovę. Tai padaryti galima trimis būdais:

  1. Internetu;
  2. Telefonu;
  3. Atvykti į biurą.

Susisiekus su bendrove paprastai yra reikalaujama pateikti automobilio registravimo dokumentus, tam, kad įsitikinti jog transporto priemonė tikrai priklauso besiskolinančiam asmeniui. Gera žinia, kad dokumentus galima pateikti ir nuotoliniu būdų, tiesiog persiunčiant per elektroninį paštą skenuotą ar nufotografuotą dokumento kopiją. Sprendimas dėl paskolos suteikimo dažniausiai yra priimamas greičiau nei per 24 valandas.

sugedo automobilis

Kokios alternatyvos?

Sugedus automobiliui galima ir neturint pinigų galima skolintis iš draugų, giminių ar greitųjų kreditų bendrovių. Skolintis iš draugų ir giminaičių yra ganėtinai nemalonu, todėl dalis žmonių vengia šios alternatyvos. Maža to, anoniminės apklausos atskleidžia, kad žmogus geriausiai jaučiasi tada kai nemato gyvai kito žmogaus iš kurio skolinasi. Tai viena iš priežasčių kodėl paskolos internetu tapo tokios populiarios - čia nėra jokio susitikimo "akis į akį", todėl besiskolinantis žmogus nepatiria diskomforto. 

Skolinantis internetu iš greitųjų kreditų bendrovių deja tenka susitaikyti su nemažais procentais už paskolą. Gera žinia ta, kad šiai dienai galima gauti paskolą už automobilį net neišėjus iš namų. Skirtingai nei greitos paskolos internetu, kreditai su automobilio užstatu yra suteikiama kur kas mažesnėmis palūkanomis.