IT gigantė, geriausiai žinoma kaip paieškos sistema, „Google“ Lietuvoje atveria savo biurą. Šiame biure pradžioje dirbs perkelti darbuotojai, kurie aptarnauja stambius klientus ir parnerius Baltijos šalyse.

Verslo plėtros vadovo Baltijos šalims Vytauto Kubiliaus teigimu, jau kurį laiką „Google“ matė galimybes Baltijos regione didinti resursus darbui su parneriais. Besirinkdami vietą biurui „Google“ atstovai atsižvelgė į daugybę kriterijų ir pasirinko Lietuvą, vildamiesi, jog tai padės dirbti regione efektyviai.

Lietuvoje bent jau kol kas dirbs nedidelis darbuotojų, kurie bendraus su kolegomis Latvijoje, Estijoje ir kitose valstybėse, skaičius. Bendrovės tikslas perkeliant dalį komandos į Lietuvą yra skatinti ir padėti žmonėms bei verslui gauti maksimalią naudą iš interneto. „Google“ jau seniai atidžiai stebi startuolių naujienas, situaciją jų rinkoje, todėl džiaugiasi galį padėti žmonėms suteikiant pagalbą, taikant edukacines programas, kurių dėka startuoliai iš Baltijos ir kitų šalių žengia į globalias rinkas.

Bendrovės atstovas V. Kubilius tikisi, kad plečiantis galimybėms Baltijos šalyse plėsis ir bendrovės komanda. Bet kuriuo atveju, atveriamas tokio dydžio bendrovės biuras yra geras ženklas Lietuvai, puikus įvertinimas, pasitikėjimas.